Dopłaty do odszkodowań

Poza standardowym procesem pomocy poszkodowanym w uzyskiwaniu wyższych odszkodowań mamy usługę dla niecierpliwych.  Oferujemy szybkie dopłaty do już wypłaconych odszkodowań!

Kiedy można uzyskać szybką dopłatę do odszkodowania?

Jeżeli w wyniku wypadku komunikacyjnego uszkodzeniu uległ Twój samochód Kancelaria Odszkodowawcza Citi jest w stanie uzyskać dla Ciebie wyższe odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, czasami jednak proces ten trwa w czasie. Na podstawie analizy kosztorysu szkody jesteśmy w stanie dopłacić do twojej szkody od ręki. W Kancelarii Odszkodowawczej Citi można uzyskać dopłatę do odszkodowania wyliczonego przez ubezpieczyciela w sposób prosty, szybki i sprawny, wystarczy aby spełnione pozostały poniższe warunki:

  • szkoda jest szkodą częściowa na pojeździe,
  • jest to szkoda z OC sprawcy
  • poszkodowany posiada pełne prawo do odszkodowania,
  • nie było przeprowadzanej naprawy bezgotówkowej lub na podstawie faktur,
  • szkoda miała miejsce w przeciągu ostatnich 3 lat,

Co jest potrzebne aby uzyskać dopłatę?

Wystarczy przesłać do nasz kosztorys szkody oraz ostateczną decyzję o wypłacie, na początek to wystarczy do przeprowadzenia analizy. Jeżeli nie dysponujesz kosztorysem, ale posiadasz sam numer szkody my za Ciebie ściągniemy go z ubezpieczalni.

W razie jakichkolwiek pytań proszę skorzystać z zakładki kontakt, gdzie są podane numery telefonów oraz formularz kontaktowy