Kancelaria odszkodowawcza – sprawdź jaką pomoc uzyskasz?

W procesie dochodzenia odszkodowania niejednokrotnie niezbędna może okazać się kancelaria odszkodowawcza. Pomoc specjalistów przyda się zarówno w toku likwidacji szkody, jak i po wydaniu przez ubezpieczyciela decyzji w przypadku konieczności wniesienia odwołania.

Kancelaria odszkodowawcza – specjalizacje

Najpopularniejszą specjalizacją kancelarii odszkodowawczych są wypadki komunikacyjne. To w tej dziedzinie bowiem najczęściej dochodzi do konfliktu ubezpieczyciela z uprawnionym do odszkodowania – z reguły poszkodowanym w wypadku. Kancelaria odszkodowawcza pomaga uzyskać od towarzystwa ubezpieczeniowego należne rekompensaty. Z reguły bowiem decyzja ustalająca odszkodowanie zaniża wartość szkody, kwestionuje zasadność najmu auta zastępczego lub w inny sposób narusza interes poszkodowanego. Kancelaria odszkodowawcza pomaga również wtedy, gdy doznaliśmy innego rodzaju szkód – wybito nam w domu okno, ulegliśmy wypadkowi przy pracy, straciliśmy bliską nam osobę w wypadku samochodowym.

Dlaczego warto skorzystać z usług specjalisty?

Dzięki specjalistom z zakresu dochodzenia odszkodowań, otrzymamy niezbędną pomoc w zakresie uzyskania należnego nam świadczenia. Dysponują oni niezbędną wiedzą i doświadczeniem, dlatego znają słabe strony ubezpieczycieli i przestrzenie, w których dokonują oni nadużyć. Prawnicy zapewniają poszkodowanym rzetelną reprezentację zarówno w procesie likwidacji, jak i w postępowaniu sądowym.