O nas

Kancelaria Odszkodowawcza Citi Kraków posiada wyspecjalizowany zespół prawników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń. Odszkodowania powypadkowe to nasza specjalność.

Zajmujemy się kompleksowo pomocą poszkodowanym od momentu szkody aż do wypłaty należnych świadczeń. Organizujemy bezpłatnie holowanie z miejsca wypadku i oferujemy samochód zastępczy na pełny okres likwidacji szkody. Nasi klienci nie muszą poświęcać swojego czasu na żadne biurokratyczne boje z ubezpieczycielem – w przypadku zawarcia umowy z nami od razu po szkodzie, zgłosimy ją za Ciebie do ubezpieczyciela i dopełnimy wszelkich formalności, byś jak najszybciej otrzymał kwotę bezsporną, od której nie pobieramy żadnej prowizji. W przypadku uszczerbku na zdrowiu możemy polecić sprawdzonych lekarzy specjalistów, którzy oprócz właściwego poprowadzenia procesu leczenia wypiszą szczegółowe opinie, które są niezbędne przy uzyskiwaniu odszkodowania i zadośćuczynienia za szkodę osobową.

Nasze działania opierają się nie tylko na pomocy prawnej w dochodzeniu odszkodowań (dotyczy to zarówno szkód komunikacyjnych, rzeczowych, jak i osobowych), ale również na pomocy technicznej. Naszym Klientom służymy radą w wyborze warsztatu oraz zapewniamy pojazdy zastępcze na czas naprawy uszkodzonego pojazdu. Współpracujemy również z zespołem rzeczoznawców samochodowych, którzy sporządzą dla Ciebie realny kosztorys naprawy Twojego pojazdu, bądź wycenią jego prawdziwą wartość w przypadku szkody całkowitej.

Jeżeli klient woli bezgotówkową naprawę, zamiast rozliczenia kosztorysowego, a ubezpieczyciel nie ujął pełnego zakresu rzeczowego szkody w kosztorysie, zorganizujemy dla Ciebie całkowicie bezgotówkową i profesjonalną naprawę w sprawdzonym warsztacie, która uwzględni wszystkie związane ze szkodą uszkodzenia, a nie tylko te zawarte w kosztorysie.

Trzeba wskazać, że samochód zastępczy z OC sprawcy należy się poszkodowanemu każdorazowo w sytuacji, gdy jego pojazd jest niezdolny do jazdy, bądź w trakcie naprawy. Auto zastępcze nie ma wpływu na wysokość odszkodowania za poniesioną szkodę – dlatego też naszym klientom zapewniamy bezgotówkowy najem pojazdów zastępczych.

WYNAJEM POJAZDÓW

Organizujemy wynajem zarówno pojazdów osobowych, jak i ciężarowo-osobowych i ciężarowych do 3.5t.

Dochodzenie odszkodowań

cito-krakow-logo

 

 

 

 

 

Pełną i aktualną ofertę naszej firmy otrzymasz po skontaktowaniu się z nami telefonicznie bądź mailowo.